2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Rekcin
Dodane 17 kwietnia 2024

Inżynier budowy/ serwisu

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rekcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Prywatne „GAMAR” od 1992 roku zajmuje się budową, modernizacją, remontami oraz konserwacją sieci i urządzeń elektroenergetycznych. W ostatni okresie wyspecjalizowaliśmy się w budowie oraz rozbudowie stacji elektroenergetycznych oraz pracach wykonywanych na obiektach przemysłowych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko INŻYNIER BUDOWY / SERWISU

ZADANIA:

- zarządzanie i nadzór nad sieciami, instalacjami i urządzeniami elektrycznymi i elektroenergetycznymi na obiektach przemysłowych,

- zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji robót budowlanych w powierzonym zakresie,

- koordynacja prac zespołów pracowników,

- kosztorysowanie robót,

- przygotowanie zamówień materiałów,

- sporządzenie raportów, dokumentacji z realizowanych prac,

- wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

- preferowane wyższe wykształcenie w kierunku elektrycznym,

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

- samodzielność i zaangażowanie w pracę,

- wskazana znajomość oprogramowania typu CAD, Office, Norma,

- ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziane świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji i dozoru grupy G1 (tzw. uprawnienia SEP)

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wynagrodzenie netto (na rękę) w przedziale 4 000 – 8 000 zł, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Praca na terenie Gdańska.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Rekcin,

Pomorskie

Pomorskie, Rekcin
ID: 614724948