2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Staszów
Dodane 02 maja 2024

Inżynier Budowy/Specjalista ds. rozliczeń

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Inżynier Budowy/ Specjalista ds. rozliczeń

Zakres obowiązków obejmuje :

  • Udział w koordynacji prac na budowie

  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej oraz dbanie o jej zgodność  z realizowanymi robotami

  • Przygotowanie zestawień, rozliczeń oraz analiz,

  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy,

  • Kontrolę jakości oraz terminowości wykonywanych prac na budowie,

  • Wykonywanie obmiarów i przedmiarów robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek : Budownictwo drogowe)

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, Cad

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność, sumienność oraz zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Praca na terenie województwa Świętokrzyskiego

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 908943942