2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Siedlce
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - STRABAG - Siedlce (bud. ogólne)

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • nadzorowanie / koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych

  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi

  • opracowywanie raportów z postępu prac

  • raportowanie do przełożonego o postępie robót

  • obsługa bieżących potrzeb budowy

  • praca przy realizacji inwestycji OUD A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku obw. Siedlec – węzeł „Borki”

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej - budownictwo ogólne

  • wzorowa umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programów Ms Office, Ms Project, AUTOCAD,

  • atutem będzie gotowość do pracy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego po zakończeniu inwestycji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 898896460