2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Grupa ERBUD
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier budowy z językiem angielskim - Grupa ERBUD - praca w Belgii

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Inżynier budowy z j. angielskim - praca w Belgii

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w kierowaniu robotami na budowie,

  • Nadzorowanie, koordynacja ekip ciesielskich/zbrojarskich,

  • Kontrola jakości wykonywanych robót,

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Majstra Budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • potrafisz organizować pracę brygad roboczych,

  • Gotowość do wyjazdu do pracy za granicą.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce.

NASZA OFERTA:

  • polska umowę o pracę,

  • komfortowe darmowe zakwaterowanie,

  • dodatek żywnościowy

  • roczną premie - fundusz OPOC

  • bezpłatny przejazd z kontraktu w obie strony a także bezpłatny lokalny transport do/z pracy,

  • możliwość wyjazdu z okolic swojego miejsca zamieszkania, w indywidualnie ustalonym terminie, (organizujemy cały wyjazd)

  • polskojęzyczna załoga pracowników + polskojęzyczny nadzór,

  • praca w firmie będącej jednym z liderów – od 30 lat na rynku budowlanym.

  • stabilność zatrudnienia (ciągłość kontraktów)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 892852724