2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Mazowieckie
  6. Zarządzanie projektami - Warszawa
  7. Zarządzanie projektami - Mokotów
Dodane 10 kwietnia 2024

Inżynier danych/AI

Wynagrodzenie

110 - 180 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Opis

O Projekcie

W planach utworzenie portalu e-commerce wynajmu łodzi z ponad 50.000 jednostek oraz budowa aplikacji mobilnej z wykorzystaniem generatywnej sztucznej inteligencji. Zasięg globalny.

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań, dokumentowanie i modelowanie procesu biznesowego

  • Projektowanie rozwiązań IT, wypracowywanie najlepszych koncepcji rozwiązań

  • Tworzenie/utrzymanie/rozwój aplikacji automatyzujących pracę

  • Uczestnictwo w procesie badań rozwojowych wypracowanych rozwiązań

  • Prowadzenie i wsparcie projektu od strony AI

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców projektu

Wymagania:

  • Zrozumienie podstaw uczenia maszynowego (np. uczenie się nadzorowane/nienadzorowane, klasyfikacja, regresja, walidacja)

  • Doświadczenie w rozwoju, wdrażaniu, optymalizacji i wsparciu rozwiązań uczenia maszynowego

  • Doświadczenie w pracy z dużymi, nieustrukturyzowanymi i ustrukturyzowanymi zbiorami danych oraz bazami danych

  • Znajomość zasad i doświadczenie w modelowaniu i budowie relacyjnych baz danych

  • Dobra znajomość API, Python, AWS, NLP

  • Znajomość programów MS Excel i MS Access w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość języków: angielskiego i polskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych

  • Wykształcenie informatyczne lub pochodne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909490962