2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Targówek
Dodane 15 maja 2024

Inżynier ds. klimatyzacji i wentylacji

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie rozwijająca się firma Elektrik E&C Sp. z o.o. w branży instalacji elektrycznych, poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier ds. klimatyzacji i wentylacji. Współpracujemy z renomowanymi firmami z naszej branży. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego. Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe za dobrze wykonane projekty.

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz serwis instalacji klimatyzacji i wentylacji,

  • Koordynacja prac wykonawczych w zakresie instalacji/ urządzeń klimatyzacji i wentylacji,

  • Kierowanie i nadzór nad realizacją prac serwisowych i montażowych,

  • Sporządzanie dokumentacji i dbanie o terminowość prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w branży,

  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie,

  • Znajomość obsługi sprzętu pomiarowego,

  • Prawo jazdy kategorii B, ·

  • Dbałość o utrzymanie dobrych relacji z klientem.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918414501