2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane 01 maja 2024

Inżynier ds. mediów energetycznych- okolice Bielska-Białej

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zadania:

  • Zapewnienie właściwego stanu infrastruktury technicznej w fabryce (instalacja chłodnicza, instalacja wodna, kotłownia, sieć ciepłownicza, sieć gazowa, układy wentylacyjne i klimatyzacyjne, sieć sprężonego powietrza)

  • Nadzorowanie gospodarki elektroenergetycznej

  • Nadzorowanie prac modernizacyjnych maszyn i urządzeń przy wsparciu zewnętrznego partnera energetycznego oraz serwisantów urządzeń

  • Przygotowywanie planów przeglądów i remontów dla poszczególnych instalacji energetycznych i linii produkcyjnych

  • Udział w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych z zakresu redukcji zużycia mediów energetycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej/energetycznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane uprawnienia SEP E i G 1-3

  • Znajomość podstaw AutoCAD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne 8%

  • Praca w godzinach 7-15

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, premie świąteczne i paczki dla dzieci, dofinansowanie do wakacji

  • Miejsce pracy: okolice Bielska- Białej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 910753336