2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Nieporęt
Dodane 26 kwietnia 2024

inżynier ds produkcji, umowa o pracę, benefity

Lokalizacja

Nieporęt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

STAL SERVICE Sp. z o.o.

jeden z krajowych liderów w produkcji zbrojeń i przetwórstwa stali zbrojeniowej będący liderem w branży, należący obecnie do grupy kapitałowej największego hiszpańskiego producenta stali CelsaGroup. ciągle inwestujący w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze, poszukuje do pracy na stanowisko:

INZYNIER DS. PRODUKCJI ZBROJEŃ

 (miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Nieporęt)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  •  przygotowanie kompletu dokumentacji do produkcji zbrojeń budowlanych

  • analiza dokumentacji, wyjaśnianie błędów lub nieścisłości w projekcie zarówno

    w trakcie opracowywania jak i montażu

  • bezpośrednia koordynacja prac montażowych

  • uzgadnianie harmonogramów dostaw na budowę

  • koordynacja załadunków, tworzenie dokumentów WZ oraz jakościowych

  • przeprowadzanie reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office i programy CAD )

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branży

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie Benefit Systems

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

  • wysokie standardy BHP

Lokalizacja

Nieporęt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nieporęt
ID: 898573717