2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Polkowice
PRG-M
Dodane 14 maja 2024

Inżynier ds. projektów i pomiarów elektrycznych

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych „Polkowice” Sp. z o.o. ( PRG-M )  działając od 1997 roku wpisuje się w historie zagłębia miedziowego będąc jednym z najbardziej solidnych partnerów biznesowych w dziedzinie budowy kopalń. Zabudowa wielu obiektów inżynierii górniczej w kopalniach KGHM jest znacznym wkładem w istnienie miedziowego przemysłu wydobywczego. Zdecydowana większość pracowników firmy wykonuje pracę na terenie zakładów górniczych i jest to praca pod ziemią, natomiast dla zapewnienia realizacji kontraktów i utrzymania właściwego poziomu dla naszego zaplecza technicznego poszukujemy osoby na stanowisko :

inżynier ds. projektów i pomiarów elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie ( techniczne)

  • świadectwo kwalifikacyjne SPE d1kV i pow.1kW w zakresie eksploatacji i pomiarów,

  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych,

  • biegła znajomość AutoCAD LT.

Zakres obowiązków:

  • udział w wizjach lokalnych pod ziemią

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych pod ziemią,

  • sporządzanie protokołów pomiarów,

  • opracowanie dokumentacji technicznej w zakresie teoretycznym,

  • sporządzanie  schematów w AutoCAD LT,

  • dokonywanie obliczeń w programie SIEĆ 8.0.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i pomoc przy finansowaniu dalszej edukacji.

  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samochód służbowy po okresie próbnym

  • elastyczny czas pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracowniczy program emerytalny

  • prywatną opieka medyczna,

  • kartę sportową Medicover

Chcesz dołączyć do PRG-M ?

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 915447940