2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Ursynów
Anna
Dodane 03 maja 2024

Inżynier ds. Sieci Szkieletowej

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

  • Lokalizowanie oraz usuwanie awarii i usterek urządzeń w sieci szkieletowej i dostępowej

  • Wykonywanie pomiarów teletransmisyjnych i IP

  • Znajomość topologii sieci i produktów usługowych na podległym obszarze

  • Udział w odbiorach urządzeń teletransmisyjnych sieci szkieletowej i dostępowej

  • Wykonywanie prewencji na węzłach i urządzeniach

  • Odpowiedzialność za spełnienie wskaźników jakościowych KPI

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w ramach firmy: Dział Planowania, Centrum Zarządzania Siecią, Jednostki Terenowe, Kierownicy Projektów Sieciowych i Klienckich B2B

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie lokalizacji i usuwania awarii sieciowych i klienckich

  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz tworzenie dokumentacji

  • Umiejętność obsługi systemów zarządzania i aplikacji specjalistycznych

  • Obsługa systemu realizacji zleceń FSM (Field Service Management)

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i gotowość do pełnienia dyżurów

  • Możliwość i gotowość do pracy w równoważnym trybie pracy

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera, znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze połączone z premią za realizację zadań

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karnetów sportowych)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 902645050