2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lublin
Maspex
Dodane 14 maja 2024

Inżynier ds. systemów informatycznych UR

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • administrowanie systemów klasy CMMS, MES,
  • inicjowanie, wdrażanie, nadzorowanie zmian, poprawek i kolejnych wprowadzanych funkcjonalności w systemach,
  • prowadzenie szkoleń, tworzenie instrukcji z obsługi systemów,
  • tworzenie raportów, analiz na podstawie danych systemowych w obszarze UR,
  • bieżący kontakt z serwisem systemów,
  • nadzór nad infrastrukturą systemów,
  • ścisła współpraca z inżynierami działu technicznego oraz osobami w innych działach w zakładzie.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, sumienność, zaangażowanie oraz samodzielność,
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemów klasy CMMS/MES,
  • dodatkowym autem będzie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.
To oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie posiłków, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 915406187