2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Węgrzce
Dodane 17 kwietnia 2024

inżynier ds. warunków techn. i projektowania/asystent projektanta

Lokalizacja

Węgrzce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach (spółka komunalna z branży wodociągowo-kanalizacyjnej) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku inżynierskim - inżynier ds. warunków technicznych i projektowania sieci wod-kan (asystent projektanta).

Ogólny zakres zadań:

- rozpatrywanie wniosków o wydanie i przygotowywanie warunków technicznych (a także informacji technicznych oraz pism w zakresie możliwości przyłączenia do sieci) budowy i przebudowy sieci oraz przyłączenia do sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej (sanitarnej i opadowej),

- rozpatrywanie wniosków o wydanie i przygotowywanie warunków (wytycznych): zabezpieczenia sieci wod-kan, rozdzielenia instalacji wewnętrznej, przeniesienia wodomierza,

- rozpatrywanie wniosków o wydanie i przygotowywanie warunków montażu sublicznika wody bezpowrotnie traconej,

- prowadzenie procedur przejęć sieci wod-kan od inwestorów prywatnych,

- udział w wizjach terenowych, naradach, radach budowy,

- współudział w sporządzaniu dokumentacji projektowych dla gminnych inwestycji wod-kan (koncepcje, dokumentacje techniczne do pozwolenia na budowę/zgłoszenia budowy dla nowych urządzeń i sieci oraz ich modernizacji),

- współudział w uzgadnianiu branżowym dokumentacji projektowych,

- współudział w analityce pracy i rozwoju sieci wod-kan, obliczeniach, sporządzaniu map, schematów itd.,

- współudział w odbiorach technicznych,

- obsługa interesantów w ww. zakresie,

- prowadzenie ewidencji, statystyk, rejestrów w ww. zakresie.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny. Praca częściowo stacjonarna, częściowo terenowa, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Oferujemy pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie z 25-letnią historią, świadczenia z ZFŚS, ubezpieczenie NNW, prywatną opiekę medyczną, telefon komórkowy, szkolenia, wyposażenie BHP, stanowisko pracy z oprogramowaniem CAD, GIS, możliwość realizacji praktyki do zawodowych uprawnień projektowych i wykonawczych, pokrycie corocznych składek za uprawnienia zawodowe.

Wynagrodzenie miesięczne ustalane indywidualnie w zależności od kompetencji, doświadczenia, oceny kandydata. Premie uznaniowe uzależnione od wyników i oceny pracy oraz możliwości finansowych spółki.

Wymagania dla kandydatów:

- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria sanitarna),

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. w przedsiębiorstwie wodociągowo-kanalizacyjnym /spółka, zakład budżetowy, referat komunalny/, biuro projektowe, firma wykonawcza inżynierii sanitarnej),

- znajomość Prawa budowlanego i przepisów wykonawczych, ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków,

- praktyczna znajomość oprogramowania CAD, GIS,

- umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych,

- umiejętność redagowania pism (i innych dokumentów formalnych np. umów, regulaminów),

- dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, terminowość, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

- umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu, inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- możliwość podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (aktualne CV oraz list motywacyjny z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych) wyłącznie w formie elektronicznej.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami i do zakończenia rekrutacji bez wyboru żadnego kandydata. Nie prowadzimy rekrutacji w trybie zdalnym.

Informacja administratora danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej „Rozporządzeniem”, informujemy że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach, ul. Forteczna 3 32-086 Węgrzce;

2. Pana/Pani dane przetwarzane są na podstawie art. 6 b) Rozporządzenia;

3. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a następnie niezwłocznie usunięte. Dane nie będę przechowywane na potrzeby przyszłych rekrutacji;

4. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie osoby, którym będą one niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji;

5. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania;

6. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych;

7. Pana/Pani dane nie będą podlegać profilowaniu;

8. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wyznaczonym przez Administratora można się skontaktować osobiście, za pośrednictwem adresu mailowego lub listownie na adres administratora danych (z dopiskiem „Do Inspektora Ochrony Danych Osobowych”).

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 905828885