2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Żary
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier działu technicznego

Wynagrodzenie

6 800 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kogo szukamy?

Firma WENTOR z Żar, poszukuje inżyniera do Działu Wsparcia Technicznego, który będzie pomagał klientom firmy w rozwiazywaniu problemów, usuwaniu awarii oraz diagnozie urządzeń (kotły i piecyki na pellet, kotły gazowe, pompy ciepła, kominki). Pracownik będzie udzielał informacji o sposobie działania urządzeń, dokonywał testów nowych rozwiązań oraz doradzał jak poradzić sobie z występującym problemem. Praca w biurze firmy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16. Ciekawa praca dla ambitnych ludzi, który lubią technikę.

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się importem i dystrybucją nowoczesnego sprzętu z sektora grzewczego. Stanowimy zgrany zespół ambitnych, energicznych ludzi z zapałem do pracy. Stawiamy na pracowników rozwijających się, chcących poszerzać swoje umiejętności i kompetencje. Zapewniamy dobre miejsce i warunki pracy dla ludzi, którzy chcą się związać z nami na lata.

Jeśli zaangażujesz się i poważnie podejdziesz do współpracy z nami, w zamian firma Ci się odwdzięczy i otrzymasz: godziwą wypłatę, stabilne zatrudnienie, pracę na lata, przyjazne i komfortowe miejsce oraz spełnienie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne z zakresu oferowanych urządzeń,

  • wsparcie techniczne dla klientów biznesowych firmy,

  • pomoc przy usuwaniu trudnych awarii

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • pomoc w prowadzeniu szkoleń

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami (elektronarzędzia, miernik elektryczny),

  • wiedza z zakresu elektrotechniki,

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki (wyłączniki krańcowe, styczniki),

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole,

  • dokładności i skrupulatności w realizowaniu zadań,

  • umiejętności ustalania priorytetów i dobrej organizacji czasu pracy,

  • prawa jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • szkolenie wdrożeniowe oraz pełne wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy,

  • przyjazną i zdrową atmosferę pracy w zespole,

  • pensję odpowiednią do zaangażowania oraz posiadanych umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu,

  • rabat na nasze produkty,

  • premię uznaniową,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 908895367