2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Mazowieckie
  6. Konwencjonalna - Mińsk Mazowiecki
Dodane 18 kwietnia 2024

inżynier elektryk

Wynagrodzenie

60 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

  • Firma elektroenergetyczna zatrudni inżyniera elektryka

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt

• Sporządzanie wycen instalacji elektrycznych i teletechnicznych

• Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

• Współpraca z kierownikiem budowy

• Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami

• Udział w procesie rozliczenia robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót

• Wykonanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne branżowe

· Znajomość branży elektrycznej/energetycznej,

· Wyznaczanie zadań dla podległych zespołów oraz ich egzekwowanie,

• Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

• Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia

• Efektywność w działaniu

• Dobra organizacja pracy, kreatywność

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych

• Znajomość programu AutoCad 2D, 3D, MS Office

• Uprawnienia budowlane

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Rozwój zawodowy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Służbowy samochód + telefon

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 838438091