2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Włocławek
Dodane 16 kwietnia 2024

Inżynier Elektryk Automatyk

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Elektryka Automatyka.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem elektrycznym i automatycznym) maszyn, urządzeń i instalacji,

  • Działania prewencyjne, predykcyjne oraz doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji w obszarze elektryki i automatyki,

  • Przygotowanie i właściwe przeprowadzanie napraw i prac modyfikacyjnych,

  • Obsługa systemu SAP,

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej diagnostyki i działań prewencyjnych, napraw i remontów, awarii,

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją UDT,

  • Uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki Firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, automatyka lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • Uprawnienia energetyczne,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz tworzenia dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD lub podobnych,,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie.

Informacja o procesie rekrutacji

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 912185053