2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Leszno
ALVO Medical Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier/Inżynierka ds. wdrożeń

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy?

ALVO Medical dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od 30 lat.

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO Medical odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO Medical są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Praca w Dziale Elektroniki

Główne zadania:

  • Prowadzenie i koordynacja powierzonych projektów w zakresie dokumentacji projektowej,  ustaleń technicznych z generalnym wykonawcą/klientem oraz instalacji

  • Projektowanie i przygotowywanie koncepcji systemów integracji sal operacyjnych

  • Konfiguracja systemów audio-wideo, komponentów IT przed instalacją u klienta

  • Instalacja i uruchamianie systemów integracji sal operacyjnych w miejscu instalacji u klienta

  • Rozwój i testowanie nowych rozwiązań technologicznych w obrębie produktu

  • Wykonywanie szkoleń powdrożeniowych dla klienta końcowego

  • Wsparcie serwisowe dla wdrożonych projektów

  • Wsparcie techniczne dla procesów około sprzedażowych

  • Tworzenie dokumentacji produktowej i projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o kierunku informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewnym

  • Praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny IT, sieci komputerowych, podstaw elektroniki

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów teleinformatycznych i obsługi oprogramowania CAD, Visio

  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

  • Podstawowa wiedza w zakresie standardów audio – wideo

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

  • Prawo jazdy kat B

  • Samodzielność, inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów na terenie kraju jak i zagranicznych

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań prace w branży medycznej w Dziale Elektroniki

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich kwalifikacji i kompetencji – pokaż nam co potrafisz

  • Szansę na zdobycie nowych umiejętności – od Ciebie wiele zależy

  • Wewnętrzne wsparcie po stronie przełożonego/przełożonej i zespołu HR w trakcie całego okresu zatrudnienia w naszej firmie

  • Akademia Trenera ALVO Medical – dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi / bezpłatne warsztaty rozwojowe

  • Parking dla osób zatrudnionych, organizujemy/wspieramy w organizacji wspólnych dojazdów do pracy w celu obniżenia kosztów

  • Program poleć pracę znajomemu/znajomej w ALVO Medical – polecasz i otrzymujesz bonus

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (premia świąteczna, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci lub inne formy spędzania czasu)

  • Pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia oraz opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online

Praca w Śmiglu, 20 km od Leszna

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 884181100