2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Tczew
Dodane 17 kwietnia 2024

INŻYNIER IWE – Egzaminator, Inspektor

Wynagrodzenie

9 000 - 9 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HMS Sp. z o. o. jest polską akredytowaną Jednostką Certyfikującą osoby (AC 235) w zakresie serii norm PN-EN ISO 9606, PN-EN ISO 14732, PN-EN ISO 13585 i inspekcje WTO procesów produkcji (kwalifikowanie technologie wykonywania połączeń nierozłącznych AK 040) w zakresie serii norm PN-EN ISO 15614-1 ÷ 14, normy PN-EN ISO 15613 oraz PN-EN ISO 13134.

 W związku z dynamicznym rozwojem działu Jednostki Certyfikującej w zakresie certyfikacji osób (spawaczy)  i kwalifikowania technologii spajania poszukujemy Egzaminatora – Inspektora.

Nazwa Stanowiska

Ø  Egzaminator Spawalniczy – Inspektor w Jednostce Certyfikującej

Wymagane wykształcenie

Ø  Wyższe techniczne (Mechaniczne, Okrętownictwo lub pokrewne)

Wymagany staż pracy w zawodzie

Ø  Min 2 lata na podobnym bądź zbliżonym stanowisku

Wymagane uprawnienia

Ø  Studia podyplomowe IWE

Ø  Mile widziane uprawnienia w zakresie badań NDT wg ISO 9712 w metodach powierzchniowych VT, PT lub MT.

Ø  Mile widziane rekomendacje i poświadczenia dotyczące odbytych aktywności i prac.

Ø  Wszelkie dodatkowe kursy i szkolenia będą dodatkowym atutem – zwłaszcza z zakresu spawalnictwa.

Zakres obowiązków

Ø  Egzaminowanie spawaczy i kwalifikowanie technologii spajania.

Ø  Wspieranie Kierownictwa Jednostki Certyfikującej w realizacji zadań, dobrej współpracy z klientami i w dbałości o stosowanie wymogów i uwarunkowań dyrektyw, obowiązujących norm i specyfikacji technicznych,

Ø  Przeprowadzenie odpowiednich kontroli, prób, badań, testów i egzaminów w celu skontrolowania zgodności procesów lub  personelu z odpowiednimi wymogami norm powołanych,

Wymagane umiejętności i doświadczenie

Ø  Znajomość terminologii, dokumentacji i symboliki z zakresu spawalnictwa, badań NDT i DT oraz podstaw mechaniki ogólnej.

Ø  Znajomość zasad funkcjonowania systemów zarządzania jakością takich jak EN ISO/IEC 17020 i 17024, ISO 9001, ISO 3834

Ø  Znajomość norm z serii ISO 15614, ISO 9606 itp.

Ø  Znajomość dyrektywy ciśnieniowej PED.

Ø  Komunikatywność, umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu, otwartość na nowe wyzwania.

Ø  Popełnione technologie spawania w zakresie różnych materiałów, pozycjach spawania itp w liczbie minimum 5-8 sztuk.

Wymagania językowe

Ø  Język Angielski – dobry w mowie i piśmie.

Ø  Znajomość angielskiej terminologii branżowej z zakresu spawalnictwa, mechaniki itp.

Inne wymagania

Ø  Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów Office.

Ø  Prawo jazdy kat B

Ø  Pro-aktywność, nastawienie na rozwój, gotowość do podjęcia podróży służbowych w kraju i zagranicę w ramach obowiązków służbowych.

Ø  Chęć podjęcia długotrwałej i perspektywicznej współpracy z intensywnie rozwijająca się firmą HMS.

Ø  Dobry stan zdrowia

Ø  Aktualny test widzenia wg. ISO 9712 będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 912407112