2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Opole
Dodane 09 maja 2024

Inżynier Jakości

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Inżynier Jakości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Ocenianie produktu pod względem jakości, opierając się na ustalonych wzorcach i standardach.

  • Planowanie procesu kontroli: od przyjęcia materiału, przez etapy produkcji, aż do finalnej oceny produktu.

  • Aktywny udział w projektach dotyczących potencjalnego wprowadzenia nowych procesów produkcyjnych.

  • Komunikacja z dostawcami i klientami w przypadku stwierdzenia niezgodności w produkcie.

  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej planu kontroli jakości.

  • Wsparcie w implementacji nowych procesów.

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej jakości.

  • Współpraca przy tworzeniu analizy ryzyka i skutków (FMEA).

  • Przeprowadzanie audytów produktu i procesu.

  • Monitorowanie reklamacji.

  • Kontrola niezgodności produktu.

  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących norm i standardów ISO/IATF/VDA..

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość podstaw metrologii,

  • Znajomość technik rozwiązywania problemów tj. 8D, 5WHY, Diagram Ishikawy,

  • Znajomość technik i narzędzi jakościowych tj. Plan Kontroli, Instrukcje Kontroli Jakości, FMEA, SPC, MSA, PPAP (EMPB)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Łatwość podejmowania szybkich decyzji, inicjatywa, dokładność oraz zainteresowanie nauką i techniką.

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Kursy językowe

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych

  • Premie świąteczne

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie

  • Premie za polecenie kandydata do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Kartę PZU Sport na atrakcyjnych warunkach

  • Darmowe porady prawne

  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917146887