2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Międzyrzecz
Dodane 14 maja 2024

Inżynier Jakości

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BRUGG eConnect Poland sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie produkcji wiązek elektrycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Jakości.

Opis stanowiska:

- bieżące zarządzanie jakością produkcji i produktów na hali produkcyjnej,

- wspomaganie pracowników Działu Kontroli Jakości,

- analiza reklamacji od klientów i do dostawców,

- kontakt z klientami i dostawcami,

- Przygotowanie danych i raportów Reach, RoHS, DoddFrank, IHM, Conflict minerals itd.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością, elektronika, elektrotechnika, budowa maszyn lub pokrewne);

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom min B2);

- podstawowa znajomość standardów ISO 9001/14001, VDA 6.3, TISAX;

- znajomość narzędzi zarządzania jakością – 8D, 5xWhy, Pareto, FMEA, itp.

- znajomość dyrektyw Reach, RoHS, Conflict minerals, itp.,

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;

- chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych; - efektywna organizacja własnej pracy; - komunikatywność,

- umiejętność współpracy i pracy w grupie; - dyspozycyjność.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Harmonogram pracy: 8 godzin dziennie, 1 zmiana

Wynagrodzenie dodatkowe: Premia za wyniki pracy

Świadczenia dodatkowe: Bony i paczki świąteczne, Imprezy firmowe

Praca zdalna: Nie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brugg eConnect Poland sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia do bazy kandydatów na okres 1 roku.”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 915407993