2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Inżynier/kierownik budowy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma budowlana AVENIR POLSKA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko - Inżynier/Kierownik budowy. Zajmujemy się głównie robotami w zakresie zagospodarowania terenów zielonych m.in. parków miejskich, stref wypoczynkowych, placów zabaw, a także robotami drogowymi - przebudowy, budowy chodników, dróg dojazdowych (głównie z kostki brukowej).

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i koordynacja procesu budowy

  • codzienna kontrola jakości i terminowości wykonania robót na powierzonym odcinku w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram

  • przygotowanie raportów tygodniowych i miesięcznych oraz sprawozdań z przebiegu realizacji

  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, kierownictwem kontraktu

  • obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy

  • realizacja budowy zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego

  • zlecanie badań laboratoryjnych oraz tyczeń geodezyjnych

  • sporządzanie obmiaru robót budowlanych

  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót

Wymagania

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy

  • ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP

  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi (drogowe, konstrukcyjno-budowlane)

  • doświadczenie zawodowe w pracy jako inżynier budowy/asystent kierownika/samodzielny kierownik budowy

  • wykształcenie min średnie techniczne budowlane

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych

  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5500-7000 zł brutto z możliwością negocjacji

  • pracę w młodym, energicznym zespole

  • praca w terenie (okolice Poznania, Wągrowca)

  • zapewniamy firmowy samochód

Zapraszamy do składania CV poprzez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 872578176