2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Zachodniopomorskie
  5. Inżynieria - Mielno
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier/Kierownik Budowy Mielno

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

  • Twoje obowiązki:

Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego oraz założonym budżetem,

Koordynacja, nadzór oraz rozliczanie pracy podwykonawców,

Koordynacja Prac Projektowych z Wykonawczymi,

Analiza dokumentacji projektowej,

Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

Zarządzanie zespołem podległych pracowników,

Zarządzanie harmonogramem inwestycji.

  • Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów,

Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,

Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP,

Dbałości o terminowość oraz wysoką jakość realizacji pod względem technicznym oraz finansowym,

Praktycznej znajomości MS Office, AutoCAD,

Odpowiedzialność za powierzone zadania

Prawo jazdy kat. B

  • To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie,

Atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia),

Niezbędne narzędzia pracy,

Przyjazna atmosfera pracy,

Możliwość rozwoju i awansu.

O nas

Firma WW Building Poland Sp. z o.o. realizuje prace budowlane w ramach generalnego wykonawstwa. Projekty realizowane są na terenie województwa zachodniopomorskiego.

www.ww-building.com

Zapraszamy do składania CV i kontaktu!

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 913736670