2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Tarnów
Dodane 19 maja 2024

Inżynier konstruktor

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:  Inżynier konstruktor

Miejsce zatrudnienia: Tarnów – ul. Nowatorska 4

Zakres obowiązków:

·         opracowywanie i przygotowywanie kompletnej dokumentacji projektowej

·         wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych obiektów istniejących oraz projektowanych

·         przygotowywanie specyfikacji, opisów technicznych, obliczeń, schematów i rysunków warsztatowych

·         koordynacja projektów

·         przygotowywanie zestawień materiałowych

Nasze wymagania:

·         wykształcenie wyższe branżowe ukończone

·         pełnienie samodzielnej funkcji oraz doświadczenie min. 2 lat na w.w. stanowisku

·         biegła obsługa programu Cad i pakietu MS Office

·         obsługa programów wspomagających projektowanie i obliczenia statyczno- wytrzymałościowe, np.: RM-Win3D, Autodesk Robot Structural Analysis, Advance Steel, Autodesk Structural Detailing

·         analiza i koordynacja dokumentacji projektowej w tym sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo - materialnego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

·         uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

·         prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         udział w ambitnych projektach

·         duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

·         wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 917310622