2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gliwice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Politechnika
Dodane 15 kwietnia 2024

Inżynier Konstruktor CAD

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Politechnika

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

ATM zajmuje się automatyzacją przemysłu. Pomagamy naszym klientom w przeskoku do najnowocześniejszych form produkcji. Stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a profesjonalizm i dobre relacje podczas realizacji projektów potwierdza wielu naszych klientów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier Konstruktor CAD.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • opracowywanie założeń do projektu,

  • projektowanie zleconego urządzenia zgodnie z założeniami klienta,

  • dobór komponentów handlowych z zakresu mechaniki, pneumatyki i mechatroniki

  • nadzór nad wytworzeniem prototypu,

  • nadzór nad montażem,

  • kontakt z klientem i dostawcami,

  • uruchamianie maszyn i urządzeń u klientów,

  • stała współpraca z działami automatyki, elektryki i montażu,

  • sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, inne zbliżone,

  • doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych, linii produkcyjnych, stanowisk pomiarowych, montażowych itp.,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • bardzo dobra obsługa narzędzi projektowych CAD (np .Inventor, CATIA V6 lub innych; preferowany Solid Edge),

  • doświadczenie w opracowaniu dokumentacji techniczno-ruchowej, dokumentacji dla klienta,

  • wiedza dotycząca systemów napędowych maszyn i umiejętność doboru komponentów napędowych,

  • doświadczenie w rozmowach z klientami w celu uzgodnień technicznych,

  • znajomość języka angielskiego (min. do pracy z dokumentacją techniczną),

  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • bardzo ciekawą pracę przy tworzeniu urządzeń prototypowych

  • możliwość ciągłego kształcenia i poznawania nowych rozwiązań

  • przyjazne środowisko pracy z silnym wsparciem ze strony doświadczonego zespołu

  • dobrą atmosferę w pracy wśród ludzi nastawionych na rozwój i sukces

  • możliwość uzależnienia poziomu dochodów od efektów pracy

  • elastyczne podejście do formy zatrudnienia

  • firmowe ubezpieczenie

  • inne benefity – zależnie od osiąganych wyników

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.atm-gliwice.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Politechnika
ID: 673493395