2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier Konstruktor Mechanik

Wynagrodzenie

8 300 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma MDS Systems Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się wdrażaniem zrobotyzowanych, w pełni lub pół automatycznych linii produkcyjnych.

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe, począwszy od stworzenia założeń wstępnych poprzez projekt techniczny, po wykonanie komponentów i docelowe uruchomienie linii u naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy: Inżyniera Konstruktora Mechanika .

Zakres obowiązków:

- Tworzenie dokumentacji 2D maszyn i urządzeń;

- Tworzenie dokumentacji 3D maszyn i urządzeń z wykorzystaniem programu Inventor;

- Tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn DTR;

- Udział w wykonaniu symulacji Offline linii zrobotyzowanych;

- Udział w wyznaczaniu wydajności linii produkcyjnych;

- Staranne i sumienne wykonywanie prac oraz dotrzymywanie terminów realizacji zadań;

- Nadzór techniczny nad procesem montażu i uruchomienia projektowanych wyrobów;

- Proponowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych u Klientów;

- Nadzór nad realizacją projektu w fazie projektowania oraz uruchomienia urządzenia;

- Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne;

- Znajomość języka angielskiego (lub języka niemieckiego) w stopniu komunikatywnym, mile widziane;

- Znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, budowy maszyn;

- Znajomość zagadnień z obszaru spawania i zgrzewania – mile widziane;

- Znajomość zagadnień z obszaru robotyzacji procesów produkcyjnych -mile widziane;

- Znajomość oprogramowania do projektowania 3D (Autodesk Inventor);

- Znajomość Dyrektywy maszynowej, norm zharmonizowanych oraz warunków technicznych dla projektowanych urządzeń;

- Zaangażowanie w prace i chęć rozwoju;

- Dokładność i sumienność przy realizacji powierzonych zadań;

- Kreatywność, dokładność;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- Udział w nowatorskich projektach i realizacji własnych pomysłów (linie zrobotyzowane, stanowiska automatyczne i półautomatyczne);

- Realne możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego (podnoszenie kwalifikacji poprzez wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia;

- Umowę o pracę/umowę zlecenie;

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy o kontakt: pod numer 79*******01

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 887408164