2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rąbczyn
BGW Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier mechanik [BGW Sp. z o.o. ZPEiP w Rąbczynie]

Lokalizacja

Rąbczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dynamicznie rozwijająca się Firma BGW Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na nowe stanowisko Inżynier mechanik w Zakładzie Produkcji Etanolu i Pasz w Rąbczynie

Obowiązki pełnione na w/w stanowisku:

·        zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;

·        analizowanie stanu technicznego, prowadzenie przeglądów harmonogramowych oraz prac konserwacyjnych;

·        współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienie ciągłości produkcji;

·        lokalizowanie oraz usuwanie usterek i awarii a także bieżące naprawy w zakresie mechaniki;

·        wprowadzanie zmian modernizacyjnych, opracowanie projektów maszyn i urządzeń;

·        wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Od kandydatów oczekujemy:

·        wykształcenie z zakresu inżynierii mechanicznej lub pokrewnego

·        mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku jednak liczymy się z koniecznością przeszkolenia;

·        dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze, SEP do 1 kV oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;

·        gotowości do pracy w systemie zmianowym;

·        dokładności, sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności wyznaczania sobie priorytetów i podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu.

Co oferujemy?

·        zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

·        dużą samodzielność pracy;

·        wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności;

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·        pracę w przyjaznej atmosferze;

·        perspektywy rozwoju zawodowego zgodnie z wyznaczonymi ścieżkami kariery, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Lokalizacja

Rąbczyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rąbczyn
ID: 909640593