2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Agnieszka
Dodane Dzisiaj o 06:54

Inżynier mechanik/stażysta w dziale technicznym (m/k)

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Inżynier mechatronik/mechanik/elektromechanik

Miejsce pracy: woj. śląskie, dolnośląskie

Zadania:

  • zapoznanie się z funkcjonowaniem koncernu, jego zasobami, procesami, organizacją itd.

  • praktyczne realizowanie różnych zadań w wybranych dyrekcjach operacyjnych oraz spółkach serwisowych

  • dokładne poznanie wszelkich procesów i procedur związanych z działem serwisu

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym (mechatronika, budowa i eksploatacja maszyn lub podobne)

  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego oraz pakietu MS Office

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • chęć rozwijania swych kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii i środków produkcji stosowanych w budownictwie

  • doświadczenia oraz zainteresowania w obrębie maszyn i urządzeń budowlanych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia branżowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Kandydatów prosimy o kontakt z:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

 tel. + 48 73*******52

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 742643518