2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wieluń
WIELTON
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier procesu

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Mimo że działamy w 35 krajach Europy, Azji i Afryki, pozostaliśmy polską firmą i jesteśmy mocno związani z lokalną społecznością. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu? Dołącz do nas jako:

Twoje zadania:

  • ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych

  • opracowywanie procesów technologicznych

  • koordynacja wykonania prototypu/pilotażu na prototypowni oraz produkcji

  • normowanie czasu pracy

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji

  • wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń

  • nadzór technologiczny nad projektem

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcji

  • wykonywanie kosztorysów projektów

  • wykonywanie oprzyrządowania niezbędnego do produkcji prototypu

  • wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych

  • przygotowywanie raportów i prezentacji

  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość procesów wytwarzania,

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • wiedza na temat procesu i organizacji produkcji,

  • samodzielność i dokładność w działaniu, pomysłowość i innowacyjność,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane:​

  • Min.3 lata doświadczenia w obszarze technologicznym w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu lub technologa,

  • znajomość narzędzi jakościowych,

  • praktyczna znajomość programów typu CAD,

  • znajomość systemów ERP,

Nasza oferta:

  • praca w znanej marce, o silnej pozycji na rynku

  • rozwój zawodowy, poprzez współpracę z kompetentnymi inżynierami oraz poprzez uczestnictwo w nowych projektach

  • wsparcie zespołu we wdrożeniu na nowym stanowisku

  • prywatną opiekę medyczną

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj".

WIELTON S.A.

Dział HR

ul. Fabryczna 8

98-300 Wieluń

tel. 51020732 / (0-43) 843 45 10 wew. 438

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 890893040