2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wolsztyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier Procesu - Technolog

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firestone Airide specjalizuje się w rozwoju i produkcji systemów zawieszenia pneumatycznego. Od ponad 85 lat nieustannie prowadzimy badania i opracowujemy zaawansowane technologie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • redukcja odpadów we wszystkich obszarach produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych i usprawniających procesy produkcyjne
  • przygotowywanie dokumentacji procesowej, opracowywanie dokumentacji technicznej, tworzenie standardów, instrukcji pracy, szkolenia pracowników z procesów technologicznych
  • określanie wydajności oraz zdolności procesu i maszyny
  • planowanie i realizacja wykonania prototypów na podstawie BCR & FWR
  • tworzenie raportów, zestawień wskaźników produkcyjnych i analiz
  • przygotowywanie nadzorowanego obszaru do audytów Klienta, IATF, Środowiskowego, VDA, pod kątem procesowym oraz wyrobu

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • znajomość czytania rysunku technicznego oraz obsługa programów CAD 2D/3D
  • obsługa pakietu MS Office (w tym Excel)
  • znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • rzetelność i konsekwencja w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi obowiązkami

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość narzędzi jakościowych IATF, APQP, VDA oraz metod statystycznych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, tworzenie PFMEA/CP/Flowchart
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, FMEA, MSA, SPC, Problem Solving
  • wiedza w zakresie metrologii oraz projektowania oprogramowania maszynowego

Korzyści, które na Ciebie czekają:

  • umowa o pracę bez okresu próbnego
  • jasne zasady wynagradzania oraz premiowania
  • PPE (pracowniczy program emerytalny) w całości opłacany przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • szkolenia zewnętrzne dostosowane do potrzeb oraz dostęp do platformy edukacyjnej
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dodatek świąteczny
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • karty podarunkowe dla dzieci i upominki na mikołajki
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości

Jak do nas dołączyć?

  • wyślij aplikację
  • poczekaj na kontakt z naszej strony, umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne, na którym poznasz naszą firmę, a my poznamy Ciebie
  • masz pytania? zadzwoń: 60*******51

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 912445513