2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane Dzisiaj o 10:55

Inżynier produkcji

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym, jego optymalizacja oraz stałe dążenie do doskonalenia,
  • aktualizacja standardów dotyczących produktów i procesów,
  • rozwijanie wiedzy, umiejętności i świadomości pracowników zaangażowanych w produkcję i montaż,
  • monitorowanie zastosowanych metod produkcyjnych i wprowadzanie działań korygujących,
  • przygotowanie i realizacja nowych wdrożeń produkcyjnych oraz zarządzanie projektami mającymi na celu doskonalenie procesu wytwarzania,
  • opracowywanie układu przestrzennego procesu produkcyjnego, tworzenie instrukcji stanowiskowych, ustalanie tempa pracy i czasu realizacji procesów produkcyjnych,
  • regularne raportowanie do Dyrektora Działu Produkcji.

Profil Kandydata:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie techniczne w obszarach takich jak mechanika lub elektryka, np. inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn, mechatronika itp.
  • znajomość narzędzi zarządzania projektami oraz Lean Manufacturing i Six Sigma.
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1.
  • znajomość pakietu MS Office i AutoCAD.
  • zrozumienie procesów produkcyjnych oraz umiejętność oceny ich wydajności i produktywności.
  • komunikatywność, zdolność do pracy w zespole, kreatywność, skuteczność, odpowiedzialność i rzetelność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Zielona Góra
ID: 917965707