2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Jastków
Dodane 22 kwietnia 2024

Inzynier produkcji, kreslarz, pracownik biurowo terenowy, zapraszam.

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Kreślarz w naszej firmie sporządza głównie rysunki warsztatowe, wykonawcze i złożeniowe dotyczące konstrukcji stalowych, w oparciu o przedstawione dane. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości elementów do wnętrz i dla otoczenia domu (drzwi, przeszklenia, schody, pergole, ogrodzenia).

Zakres zadań obejmuje bieżące kontakty z klientem lub inżynierem projektu w celu ustalenia szczegółów projektu lub koniecznych zmian. Na tym stanowisku mile widziani są absolwenci szkół technicznych lub studiów wyższych o profilu technicznym.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie rysunków ogólnych, rozkrojów materiału, rysunków montażowych

  • Przygotowanie zestawienia materiałów

  • Zbieranie ofert i zamawianie materiału

  • Czuwanie nad realizacją zlecenia

  • Konsultacje z inżynierem projektu lub klientem

  • Pomiary w naturze

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku związanym z budownictwem lub produkcją (technikum lub studia wyższe)

  • Umiejętność sprawnej obsługi AutoCAD i Podstawowych programów pakietu Office

  • Kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, samodzielne myślenie

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w godzinach 7:00 – 15:00

  • Potrzebne narzędzia do pracy

  • Dobre wynagrodzenie

Zgłoszenia proszę wysyłać wiadomością olx lub na info (a) r1premium.pl

Lokalizacja

Jastków,

Lubelskie

Lubelskie, Jastków
ID: 890860493