2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Tarnowskie Góry
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier produkcji / technolog

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Strategia firmy Minkon skupia się na producentach stali, a także właścicielach odlewni oczekujących wysokich standardów technicznych od naszych produktów oraz usług. W naszej działalności dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz infrastrukturą, jak również zasobami ludzkimi i produktami, a przede wszystkim - posiadamy odpowiednią motywację, aby spełniać oczekiwania odbiorców.

Opis stanowiska/zadania:

• Bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych,

• Analiza, dokumentowanie, korygowanie i zapobieganie zaburzeniom w procesach technologicznych,

• Nadzór nad aktualnością instrukcji technologicznych,

• Przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów oraz zapewnienie wsparcia technicznego,

• Prowadzenie powierzonych projektów,

• Udział w procesie doboru i zakupu oprzyrządowania, maszyn, narzędzi wymaganych do realizacji procesu,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Wspomaganie przygotowania planów produkcyjnych,

• Organizacja i optymalizacja stanowisk produkcyjnych według zasad Lean,

• Prowadzenie dla pracowników produkcyjnych niezbędnych szkoleń z zakresu zagadnień nadzorowanego procesu, a także szkoleń stanowiskowych.

Nasze oczekiwania:

• Znajomość nowoczesnych systemów wspomagających projektowanie,

• Wykształcenie techniczne,

• Dobre umiejętności komunikacyjne,

• Skoncentrowany na szczegółach,

• Znajomość języka angielskiego,

• Rzetelność i chęć rozwoju zawodowego.

Dodatkowe atuty:

• Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor,

• Zrozumienie zarządzania projektami,

• Wiedza/pomysły dotyczące projektowania produktów, procesów i linii produkcyjnych,

• Wszechstronny i komunikatywny. Jest to stanowisko biurowe, a wynagrodzenie podlega negocjacji, uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Programy świadczeń pracowniczych ZFŚS oraz ubezpieczenie grupowe,

• Pakiet medyczny opłacany przez Pracodawcę,

• PPK,

• Pakiet medyczny opłacany przez pracodwcę

• Premiowanie zgodnie z regulaminem wynagrodzeń,

• Praca w przyjemnej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV w języku angielskim, załączając poniższą klauzulę.

Dołącz klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przez Minkon Sp z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922)."

"Zostałam/łem poinformowana/y, iż administratorem danych osobowych, które są zawarte w niniejszym CV, będzie Minkon Sp. z o. o. w Tarnowskich Górach, ul. Nakielska 42-44. Wszystkie przekazane Spółce dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów niniejszej rekrutacji." "Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia."

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 912382261