2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Słupca
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier spawalnik, praca w Słupcy

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kuenz Polska z siedzibą w Słupcy/Polska

będąca oddziałem Künz Group z siedzibą w Hard w Austrii międzynarodowego lidera produkującego suwnice kontenerowe

ZATRUDNI osobę do pracy na stanowisku:

INŻYNIER SPAWALNIK

Zadania na stanowisku:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za opracowywanie WPS, planów spawania, planów kontroli badań, nadzór spawalniczy, opracowywanie  WPQR, przegląd dokumentacji  konstrukcyjnej.

Wymagania:

Ø  wykształcenie techniczne,

Ø  wiedza o normach i przepisach dotyczących spawania,

Ø  dobra znajomość branży konstrukcji stalowych,

Ø  min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku,

Ø  bardzo dobre umiejętności pracy w zespole,

Ø  samodzielność, skrupulatność, umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów,

Ø  dobra znajomość  MS Office – MS Excel, MS Word, MS Power Point,

Ø  prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całej Polski i Europy.

Oferujemy:

Ø  pełen etat,

Ø  umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

Ø  możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

Ø  pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,

Ø  możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim oraz budowania sieci relacji biznesowych,

Ø  bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt: 0048********55

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 898907324