2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tychy
Dodane 23 maja 2024

Inżynier – Specjalista ds. Sprzedaży, Handlowiec

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Paks'd Sp. z o.o. została założona w 1990 roku i zatrudnia ponad 350 pracowników. Siedziba, wraz z centrum inżynieryjnym znajdują się w Tychach, a cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Rajsku, Siewierzu, Skoczowie, Jawiszowicach.

Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, projektowaniu, montażu i uruchamianiu urządzeń i komponentów dla takich gałęzi przemysłu jak: energetyczny, górniczy, hutniczy, motoryzacyjny, spożywczy i inne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. sprzedaży ( hydraulika siłowa, automatyka )

Miejsce pracy: Tychy

 Opis stanowiska:

  • Pozyskiwaniem nowych klientów zgodnie z założonymi celami,

  • Określaniem potrzeb klientów, budowaniem długotrwałych relacji z klientami,

  • Przygotowywaniem ofert i rozwiązań techniczno - handlowych,

  • Prowadzeniem negocjacji handlowych i doradztwem technicznym,

  • Monitoringiem rynku,

  • Wystawianiem faktur, dokumentów magazynowych, itp.

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • możesz wykazać się doświadczeniem w sprzedaży urządzeń technicznych lub asortymentu z obszaru hydrauliki siłowej/pneumatyki/automatyki w obszarze B2B oraz doświadczeniem w pracy z klientem,

  • posiadasz wyższe wykształcenie techniczne (atut mile widziany),

  • możesz wykazać się technicznymi umiejętnościami z zakresu hydrauliki siłowej, automatyki, budowy maszyn czy znajomością technik sprzedaży,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym ( nie wymagane ),

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • cechują Cię: sprawna organizacja pracy i umiejętność planowania, asertywność, szczera i otwarta komunikacji oraz umiejętność współpracy w zespole,

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • wynagrodzenie w widełkach: 7 000 - 12 000 PLN brutto (umowa o pracę),

  • możliwość uzyskania premii rocznej,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz laptop,

  • benefity (karta Multisport, szkolenia z zakresu sprzedaży),

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • dostępność bazy klientów.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 917175369