2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Kalisz
Dodane 06 maja 2024

Inżynier Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 600 - 9 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne i merytoryczne wsparcie w zakresie oferty produktowej

  • Współpraca z projektantami instalacji grzewczych

  • Organizacja szkoleń dla klientów.

  • Budowanie trwałych i efektywnych relacji z klientami.

  • Współudział w realizacji założonych planów sprzedaży

  • Współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji

  • Analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych

  • Udział w budowaniu i realizacji strategii sprzedażowej dla nowych i obecnych klientów

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach wsparcia sprzedaży

  • Perfekcyjna dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office oraz mediów społecznościowych oraz umiejętność ich samodzielnego prowadzenia,

  • Umiejętności prezentacyjne

  • Sumienność, punktualność umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Chęć ciągłego rozwoju i szkoleń oraz pracę w oparciu o ekspercką wiedzę

  • Gotowość do pracy w trybie hybrydowym- biuro/praca zdalna/praca w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz system premiowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Dodatek stażowy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Spotkania integracyjne

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Paczki świąteczne

O nas:

ASFI Sp. z o.o.- Augmented Service For Industry

Jest spółką celową firmy I-Serwis ASFI zajmującą się zadaniami z zakresu systemów zwiększających efektywność energetyczną w zakładach produkcyjnych, automatyką przemysłową oraz budową dużych instalacji w obiektach kubaturowych.

W wyniku zdobytych doświadczeń oraz realizacji końcowego etapu projektu badawczo-rozwojowego pod tytułem: "Opracowanie zintegrowanego, uniwersalnego układu do inteligentnego, sterowanego odzysku ciepła z przemysłowych systemów sprężonego powietrza" który jest współfinansowany z Funduszy Unijnych, za pośrednictwem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przystępujemy do uruchomienia produkcji opracowanego najnowocześniejszego na rynku urządzenia- będącego przedmiotem  patentu.

Zapraszamy osoby ambitne, posiadające niezbędne umiejętności i wiedzę oraz chcące się rozwijać !

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 891304111