2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stargard
Dodane Dzisiaj o 09:47

Inżynier sprzedaży - Branża produkcyjna

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Backer OBR należy do międzynarodowego koncernu NIBE Industrier AB. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy rozwiązania i podzespoły do ogrzewania elektrycznego oraz pomp ciepła. Współpraca w obrębie grupy umożliwia nam rozszerzanie naszej oferty i wdrażanie nowych technologii. Nasze wyroby znajdują zastosowanie m.in. w sektorze AGD, pompach ciepła, przemyśle samochodowym czy branży OZE.

Aktualnie do naszego zespołu oszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie bieżącej, długofalowej sprzedaży (B2B).

  • Rozumienie potrzeb klienta i efektywne komunikowanie ich w organizacji.

  • Wycena i wdrażanie nowych wyrobów.

  • Negocjacje cen i warunków sprzedaży.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganej marży.

  • Wprowadzanie i aktualizowanie umów handlowych oraz cenników dla klientów.

  • Pozyskiwanie od klientów i wprowadzanie do systemu prognoz sprzedaży.

  • Inicjowanie i koordynowanie optymalizacji kosztów.

  • Aktualizowanie raportów służących do analizy danych sprzedażowych, prognoz, zamówień i zapytań ofertowych.

  • Przegląd kontraktów i umów oraz dokumentacja w ofertach, umowach czy kontraktach.

  • Aktywna pomoc w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie współpracy.

Nasze oczekiwania względem kandydata :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość Power BI.

  • Doświadczenie w pracy z klientem B2B.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.

  • Wysokie zdolności analityczne.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o wysokich standardach jakości.

  • Odpowiednie narzędzia pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów w międzynarodowym środowisku, udział w szkoleniach oraz wyjazdach zagranicznych.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Świąteczne świadczenia pieniężne.

  • Paczki świąteczne.

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Dofinansowanie programu kafeteryjnego Sodexo.

Jeśli jesteś ambitną osobą posiadającą doświadczenie w sprzedaży B2B oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 910992609