2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier Sprzedaży CASTROL przemysłowy (małopolska/podkarpackie)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży całej gamy produktów przemysłowych marki Castrol;

  • Odpowiedzialność za rentowność sprzedaży;

  • Utrzymywanie partnerskich relacji biznesowych z obecnymi Klientami;

  • Stały kontakt z osobami z Działów Produkcji, Utrzymania Ruchu i Zakupów w zakładach przemysłowych;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i negocjowanie warunków współpracy;

  • Sporządzanie ofert handlowych;

  • Udzielanie wsparcia, pomoc w wyborze odpowiedniego produktu marki Castrol do potrzeb Klienta;

  • Monitorowanie i raportowanie działań firm konkurencyjnych.

    Nasze wymagania:

    • Szukamy kandydata mieszkającego na terenie woj. małopolskiego lub podkarpackiego;

    • Doświadczenie w sprzedaży (współpraca z zakładami przemysłowymi będzie dużym atutem);

    • Brak kompleksów i efektywność w umawianiu spotkań z nowymi Klientami;

    • Umiejętność sprzedaży produktów klasy premium;

    • Dobra organizacja i planowanie własnej pracy;

    • Motywacja do osiągania założonych celów i wyników sprzedaży;

    • Umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem;

    • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem);

    • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);

    • Prawo jazdy kategorii B.

      Mile widziane:

    • Wykształcenie techniczne (będzie dużym atutem).

      Oferujemy:

      • Do wyboru - zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B;

      • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

      • Premię uzależnioną bezpośrednio od Twoich wyników i realizacji celów;

      • Pracę z dobrze rozpoznawalnym i cenionym produktem marki Castrol;

      • Możliwość stałego rozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności;

      • Docenienie kreatywności i pomysłów na rozwijanie biznesu;

      • Pracę w zgranym zespole chętnie dzielącym się wiedzą i doświadczeniem;

      • Samochód służbowy;

      • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy);

      • Dofinansowanie zajęć sportowych;

      • Pakiet opieki medycznej Lux Med;

      • Elastyczny czas pracy zorientowany na efektywność sprzedaży;

      • Szkolenia handlowe i produktowe;

      • Pomoc zespołu w okresie wdrożenia i przejmowania obowiązków Inżyniera Sprzedaży.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912111220