2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Ostrów Wielkopolski
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier sprzedaży firma Sinkoplex

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty pracy:

Firma Sinkoplex największy w Wielkopolsce producent urządzeń grzejnych poszukuje kandydatów na stanowisko - inżyniera sprzedaży

Zadania:

• Kontakt z klientami

• Tworzenie ofert cenowych wyrobów

• Współpraca z zespołem technicznym w ramach projektu z zachowaniem terminowości realizowanych prac

• Udział w projektowaniu nowych wyrobów i wdrażaniu ich w cykl produkcyjny

Wymagania

• Wykształcenie techniczne – wyższe

• Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

• Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie

• Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych

• Znajomość j. angielskiego w stopniu B1

Mile widziane

• Znajomość zasad rysunku technicznego

• Znajomość programów typu– AutoCAD

Oferujemy:

• Pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem poprzez formularz kontaktowy

Lub

SINKOPLEX ul. Frąszczaka 10 63-400 Ostrów Wielkopolsk

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 906610587