2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Rogowiec
Dodane 05 kwietnia 2024

INŻYNIER SPRZEDAŻY - oferta pracy w ATP Project

Lokalizacja

Rogowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma ATP-Project zajmuję się produkcją rozdzielnic elektrycznych, prefabrykacją rozdzielnic i stacji SN oraz produkcją kontenerów metalowych do stacji. W ofercie firmy znajdują się również inne wyroby metalowe oraz usługi związane z malowaniem proszkowym. Rozdzielnice wykonywane są w obudowach produkcji własnej, ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, bądź w obudowach innych producentów. Zakład produkcyjny mieści się przy ulicy Instalacyjnej w Rogowcu. Firma ATP-Project wraz z rozwojem i poszerzeniem portfela zamówień, poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Pozyskiwanie nowych klientów oraz zleceń adekwatnych do profilu działalności firmy na podległym obszarze

·       Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem technicznym i ofertowym, obsługa programów CRM

·       Utrzymywanie oraz rozwój długotrwałych relacji z klientami firmy

·       Udział w targach branżowych i konferencjach tematycznych

·       Profesjonalna obsługa inwestycji na dedykowanym terenie działania

·       Realizacja planów handlowych

WYMAGANIA:

·       wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane branżowe: elektryka, energetyka)

·       doświadczenie w pracy z klientem i/lub sprzedaży

·       łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista,

·       samodzielność w działaniu i ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów;

·       zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej, szybkiego przyswajania nowych zagadnień oraz znajomość runku branżowego

·       prawo jazdy kat. B.

·       doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY

·       stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub b2b

·       atrakcyjne warunki finansowe + premie,

·       możliwość rozwoju zawodowego,

·       adekwatne narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon

·       przyjazną atmosferę pracy,

Lokalizacja

Rogowiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rogowiec
ID: 902341567