2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Szczecin
  7. Wsparcie techniczne - Centrum
BTC Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier Wsparcia Technicznego

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za udzielanie wsparcia technicznego naszym klientom w zakresie rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem IT. Osoba na tym stanowisku będzie działać jako pierwsza linia wsparcia, dbając o szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń oraz zapewniając wysoki poziom satysfakcji klienta.

Obowiązki:

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom poprzez telefon, e-mail lub system ticketowy.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem IT.

  • Zarządzanie zgłoszeniami klientów, dokumentowanie interakcji oraz monitorowanie postępu rozwiązywania problemów.

  • Współpraca z zespołem inżynierów wsparcia technicznego w celu skutecznego rozwiązania bardziej zaawansowanych problemów.

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywne relacje z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki związane z informatyką lub technologią informacyjną).

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego IT będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i/lub Linux.

  • Znajomość podstawowych technologii sieciowych.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność pracy w zespole.

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność obsługi sytuacji konfliktowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji.

  • Pracę w dynamicznym zespole ekspertów z branży IT.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia we wszystkich wskazanych obszarach – wyślij swoją aplikację, a na pewno rozważymy Twoją kandydaturę!

Co musisz teraz zrobić? Jeśli interesuje Cię to stanowisko, wyślij swoją aplikację (CV) na adres: praca(at)btc.com.pl w tytule podając numer referencyjny „DWT 04/2024”.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 900269700