2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Łódź
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżyniera lub technika z uprawnieniami - Kontrole woj. łódzkie.

Lokalizacja

Łódź

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Zatrudnimy inżyniera lub technika z uprawnieniami budowlanymi oraz sanitarnymi - praca woj. łódzkie.

Firma IBPE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w kontrolach technicznych budynków. W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy na cały/pół etatu lub jako praca dodatkowa:

Inżynierów/techników budownictwa:

1 - w specjalności Konstrukcyjno-budowlanej

2 - w specjalności Instalacje sanitarne.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

·         Wykształcenia budowlanego

·         Aktualnych uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej/ sanitarnej

·         Dobrej obsługi komputera (szczególnie MS Office oraz poczty elektronicznej)

·         Dyspozycyjności (praca wyjazdowa) i prawa jazdy kat. B

·         Niekaralności

·         Skrupulatności, zaangażowania i samodzielności

·         Dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

·         Terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu

·         Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu przeglądów budowlanych

Opis stanowiska:

·         Przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych (mieszkalne i usługowe)

·         Przygotowywanie protokołów pokontrolnych wg wzorów firmowych

·         Kontakt z biurem oraz klientem na etapie realizacji zleceń

·         Bieżące raportowane podczas prowadzenia projektów

Oferujemy:

·         Umowę o prace/zlecenie lub współpracę B2B

·         Możliwość dostosowania ilości zleceń pod indywidualną dostępność kandydata

·         Urządzenia pomiarowe

·         Telefon służbowy

·         Samochód służbowy

·         Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie

·         Stabilne warunki zatrudnienia

Możliwość pracy stałej lub sezonowej!

Zainteresowanych Kandydatów/ki prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej poniższą klauzulę o przetwarzaniu danych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Łódź,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łódź
ID: 906151686