2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Łomianki
Dodane 20 kwietnia 2024

Irlandia-Programista/Operator CNC-Pracownik produkcji Aluminium-PILNE!

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GLASS & A.L.U. CAD LTD. jest wiodącym komercyjnym wykonawcą elewacji szklanych z siedzibą w Kells Co. Meath, IRLANDIA.

Obecnie prowadzimy zatrudnienie programistów oraz operatorów maszyn CNC oraz pracowników produkcji aluminium.

1. PROGRAMISTA/OPERATOR CNC:

Wymagania:

  • Dobra znajomość technik obróbki i programowania.

  • Do wszystkich prac należy podchodzić w sposób zapewniający najwyższą jakość, przeprowadzając niezbędne kontrole i koordynując projekt z kierownikiem produkcji i zespołem montażowym.

  • Być skutecznym i zmotywowanym członkiem zespołu, potrafić ściśle współpracować z innymi pracownikami i samodzielnie utrzymywać wysoki standard bezpieczeństwa i higieny pracy w fabryce.

  • Posiadaj elastyczne podejście, które można dostosować do zmieniających się wymagań w krótkim czasie.

  • Posiadać umiejętność czytania rysunków projektowych i przygotowywania programów wytyczeń długości cięcia, frezowania, ustawiania wierceń z plików Step

Doswiadczenie:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku operatora/programisty jest niezbędne.

  • Obsługa Elusoft Elu Cad – SBZ 130 – SBZ 151 X 2 Maszyny – SBZ 628.

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży fasad aluminiowych Systems Schueco – Aluprof.

  • Doświadczenie w programowaniu maszyny CNC.

  • Doświadczenie z maszynami Elumatic.

  • Konfigurowanie i konserwacja oprzyrządowania.

  • Doświadczenie w używaniu oprogramowania Autodesk AutoCAD do tworzenia makro.

  • Umiejętnosc w korzystaniu z programów Word, Excel PDF.

  • Język angielski poziom minimum B2.

2. PRACOWNIK PRODUKCJI ALUMINIUM

Opis stanowiska:

  • Fabrykator wycina i przygotowuje materiały przed glazurowaniem w procesie elewacji.

  • Obsługa maszyn do obróbki.

Wymagania:

  • Znajomość branzy aluminiowej okien i drzwi.

  • Doskonała znajomość obsługi narzędzi ręcznych,

  • Znajosc rysunku technicznego

  • Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

WYNAGRODZENIE - Do ustalenia - w zależności od wcześniejszego doświadczenia.

DATA ROZPOCZĘCIA - OD JUŻ ! Rozpocznij szkolenie na miejscu w ciągu następnych 3 – 4 tygodni.

Proszę o wysyłanie CV w języku angielskim.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 913298457