2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator baz danych
  5. Administrator baz danych - Dolnośląskie
  6. Administrator baz danych - Biskupice Podgórne
Dodane 30 kwietnia 2024

IT OPERATOR, ze znajomością SQL

Lokalizacja

Biskupice Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam!

Poszukujemy osób na stanowisko IT Operator, do dużej IT korporacji.

Obowiązki:

- Osoba znająca się na systemach MS_SQL, MY_SQL, baza danych, Store Procedure.

- Obsługa MES (Manufacturing Execution System) SM (System management).

- Raportowanie na awarie MES i analiza danych produkcyjnych SQL.

- Wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym.

Czego wymagamy:

- Doświadczenie w systemach MES i SM (może być osoba po kierunku Informatyki lub studenci zaoczni)

-  Posiadanie prawa jazdy (nie koniecznie)

-  Angielski B1~B2

Warunki pracy:

-  Warunki pracy: pełny etat

-   5 dni w tygodniu

-   Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (15 km od Wrocławia)

Wynagrodzenie:

- Zależy od umiejętności

- Po rozmowie rekrutacyjnej

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Skontaktuj się z nami przez formularz lub prześlij swoje CV na bpo.biuromałpagmail.com. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ta oferta nie jest od agencji pracy tymczasowej.

Rekrutację prowadzi BTC POLAND Sp. z o.o., ul. Kobierzycka 20ba, 52-315 Wrocław.

Lokalizacja

Biskupice Podgórne,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Biskupice Podgórne
ID: 914215975