2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Północ
Dodane 23 kwietnia 2024

Jednostka Wojskowa Nr 3964 zatrudni KONSERWATORA

Wynagrodzenie

4 600 - 4 725 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika na stanowisko KONSERWATORA do pracy w Wydziale Infrastruktury przy ul. 11 Listopada 17/19 w Jednostce Wojskowej Nr 3964. Praca na pełny etat, na podstawie umowy o pracę. Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, oraz wymagane obywatelstwo POLSKIE.

Praca wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00

Wykonywane zadania:

  • obsługa i konserwacja urządzeń,

  • dokonywanie bieżących, okresowych i doraźnych przeglądów instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych i węzłów ciepłowniczych,

  • wykonywanie prac murarsko - tynkarskich i pomocniczych,

  • mechaniczne i ręczne malowanie urządzeń budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych.

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stażu pracy kandydata. Szczegółowe informacje pod nr tel: 261-872-101 w godz. 7:30 - 15:30.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 913915550