2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Legionowo
Dodane 16 maja 2024

Junior Account Manager/Młodszy Handlowiec -usługi reklamowe

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

RITF.eu oferuje usługi marketingu zintegrowanego dla dużych korporacji międzynarodowych, szukamy młodej osoby którą będzie rozwijać swoje umiejętności a nam zapewni >

wsparcie działu handlowego

przygotowywanie ofert handlowych

dbanie o wizerunek firmy w kontaktach z klientami i dostawcami

preferujemy studentów kierunków marketingu i podobnych w formie zaocznej lub wieczorowej

mile widziane doświadczenie w pracy agencji reklamowej

Praca w biurze w Jabłonnie pod W-wa , zaczynamy o 8.30 , biuro dobrze skomunikowane z W-wa i Legionowo

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 770474792