2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ochota
Dodane 03 maja 2024

Junior Content Specialist

Wynagrodzenie

4 100 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Junior Content Marketer odegrasz w MIM AI - firmie tworzącej rozwiązania AI - kluczową rolę w tworzeniu angażujących treści: od tworzenia przekonujących postów na SM po projektowanie wizualnie atrakcyjnych prezentacji oraz materiałów promocyjnych. Będziesz pomagać w tworzeniu wpisów na bloga lub newsletterów, aby przyciągać nowych klientów, korzystając przy tym z różnych narzędzi AI. Będziesz blisko współpracować z naszym Dyrektorem Zarządzającym, wnosić świeże pomysły i pomagać w realizacji naszej strategii content marketingowej.

Twoje zadania:

  • Tworzenie angażujących treści zgodnych z naszą strategią

  • Opracowywanie atrakcyjnych prezentacji w PowerPoint do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

  • Tworzenie wpisów na bloga/ newslettera

  • Badanie trendów branżowych i działań konkurencji w celu dostosowania do nich tworzonych treści

  • Pomoc i angażowanie się w zarządzaniu kontami na mediach społecznościowych ze szczególnym uwzględnieniem LinkedIn

  • Praca nad zmianami na naszej stronie internetowej (programista webowy je wdroży, ale Ty opracujesz plan)

  • Tworzenie grafik i projektów w Canva lub korzystanie z narzędzi AI - jeśli korzystasz z innych narzędzi do grafiki, będzie to dodatkowym atutem

  • Wspieranie działań promocyjnych wydarzeń w celu maksymalizacji zaangażowania i widoczności po wydarzeniu.

  • Pomoc w działaniach z zakresu PR i wnioskowanie o monitorowanie i analizowanie wyników działań content marketingowych

  • Podążanie za najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w content marketingu oraz branży związanej z AI

  • Praca samodzielna i zespołowa, wykorzystująca własną kreatywność i inicjatywę

  • Pozytywne podejście i urok osobisty mile widziane!

Mile widziane technologie:

  • Power Point

  • Canva lub podobne programy

  • Microsoft OfficeSuite

  • Google Drive

Czego oczekujemy?

  • Znajomość języków: angielskiego (min B2) i polskiego (biegły)

  • Dyplom z zakresu marketingu, komunikacji lub pokrewnego obszaru

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office oraz Google Drive

  • Doświadczenie w marketingu lub tworzeniu treści

  • Znajomość narzędzi do tworzenia treści, takich jak Canva i ChatGPT

  • Pasja do marketingu w MS oraz wyczucie platform społecznościowych

  • Kreatywne podejście + uważność na szczegóły

  • Zdolność do pracy w szybkim tempie i dotrzymywania terminów

  • Zainteresowanie branżą sztucznej inteligencji

Czego możesz oczekiwać?

  • Stałej i stabilnej formy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (UoP)

  • Mentoringu od doświadczonej osoby na podobnym stanowisku w spółce zależnej

  • Możliwości pracy hybrydowej (na pełnym etacie jeden dzień)

  • Elastycznych godzin pracy i możliwości dostosowania ich do innych zobowiązań

  • Pracy w dynamicznie rozwijającej się branży AI

  • Możliwości rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska Kierownika Marketingu

  • W niedalekiej przyszłości benefity - Medicover i Multisport

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913009174