2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Junior detailer, mycie aut. Stelvio Detailing

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca od poniedziałku do piątku, 8h - 9:00-17:00.

Stelvio Detailing, co to za firma i gdzie to jest?

Hutnicza 10 Radom, jesteśmy najdłużej działającą firmą detailingową na rynku Radomskim, Istniejemy od 2016r. Oferujemy najwyższy poziom usług, a główna zaleta to nasza dokładność i sumienność. Oferujemy najlepsze warunki pracy oraz najlepszy dostępny sprzęt do pracy. Obecnie pracujemy w sześcioosobowej ekipie.

Kogo potrzebujemy?

Pasjonata motoryzacji. Osobę lubiącą pielęgnować auto, osobę która robi to z przyjemnością, a nie za karę.

Wymagania:

-doświadczenie/możemy również przyuczyć

-brak nałogów

-zaangażowanie w wykonywaną prace

-samodzielność

-oświadczenie o niekaralności

Obowiązki:

-bieżąca pielęgnacja aut, przygotowanie do polerowania

Wynagrodzenie jest zależne od zdobytego doświadczenia.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 899365585