2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Warmińsko-mazurskie
  6. Programista - Olsztyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Junior Developer - WAMA SOFT Sp. z o.o.

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WAMA SOFT Sp. z o.o. działająca w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, zajmująca się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem rozbudowanych systemów teleinformatycznych poszukuje osoby na stanowisko:

Programista – Junior Developer

Wymagania:

  • Średnio zaawansowana znajomość języków NodeJs  JavaScript, TypeScript PHP

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • chęć do nauki i wdrożenia w istniejące projekty

  • co nieco o bazach danych

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Laravel, Sails.js, NestJS

  • znajomość przynajmniej jednego frameworka SPA (np. AngularJS, Angular)

  • znajomość systemu Linux

  • trochę o Docker

  • znajomość technologii webowych HTML5, CSS3

  • znajomość Java, SpringBoot

  • wiedza co to jest Git

  • poczucie humoru

Obowiązki:

  • propozycje rozwiązań na podstawie trendów rozwoju oprogramowania internetowego i nowych technologii

  • pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych

  • projektowanie i oprogramowywanie funkcjonalności wg wymagań (tworzenie dedykowanych modułów)

  • rozwój i utrzymywanie opracowanych rozwiązań

Oferujemy:

  • pracę na etat lub współpracę B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • praca w młodym dynamicznym zespole (na pewno dynamicznym)

  • akceptujemy formę pracy hybrydowej

  • pracę przy ciekawych i zaawansowanych projektach B+R

  • zewnętrzne szkolenia - specjalizacja w wybranych technologiach

  • pizza Friday

  • dostęp do napoi energetycznych i kawy z expressu

  • karty Benefit Multisport

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WAMASOFT Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’’

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 874787232