2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Śląskie
  6. Programista - Gliwice
  7. Programista - Trynek
Dodane 02 kwietnia 2024

Junior .NET C# software engineer - developer - programista

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Jako firma SFD Solutions Sp. z o.o. zapraszamy do współpracy przy projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania z dziedziny kontroli dostępu oraz zarządzania systemami bezpieczeństwa budynków i obiektów działających na całym świecie.

Poszukujemy osób do pracy w roli C# Junior Software Developer. Jeżeli chcesz uczestniczyć w ciekawych i nieszablonowych projektach o międzynarodowym zasięgu, chętnie przywitamy Cię w naszym zespole.

Jeżeli nie spełniasz w 100% pełnej listy wymagań umieszczonych poniżej, nie martw się - wykorzystamy Twoje mocne strony i damy czas na uzupełnienie pozostałych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowego oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania w dziedzinie zarządzania systemami bezpieczeństwa wideo budynków i obiektów parkingowych, nadzoru wideo, rejestracji oraz kontroli dostępu.

  • Praca w kilkuosobowych międzynarodowych zespołach przy użyciu metodyk zwinnych SCRUM, Scrumban, Kanban

  • Programowanie oraz uruchamianie aplikacji z użyciem technologii C# .NET, ASP.NET (backend), Docker, Kubernetes

  • Tworzenie automatycznych testów jednostkowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka C#, technologii .NET, ASP.NET

  • Dobra znajomość Microsoft Visual Studio

  • Przynajmniej podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz oprogramowania MS SQL Server lub PostgreSQL

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (praca w międzynarodowym zespole)

  • Sumienność i staranność przy wykonywaniu powierzonej pracy

Dodatkowe plusy:

  • Znajomość wzorców projektowych oraz praktycznego wykorzystania założeń SOLID

  • Znajomość metodyk testowania oprogramowania oraz tworzenia testów jednostkowych

  • Doświadczenie w integrowaniu systemów informatycznych

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty tworzone dla europejskich firm

  • Praca w trybie hybrydowym (zdalna/biuro) lub zdalna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Mały, zgrany i zwinny międzynarodowy zespół realizujący projekty w najnowszych technologiach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i różne formy współpracy

  • Płaska struktura firmy, swobodna komunikacja i luźna atmosfera

  • Pomoc i wsparcie podczas codziennej pracy

Rodzaj umowy:

  • zlecenie/B2B/o pracę

Wymiar pracy:

  • pełent etat/niepełny etat

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 908928307