2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Małopolskie
  6. Programista - Wieliczka
Dodane 17 maja 2024

Junior PHP Deweloper

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TYLKO STACJONARNIE W SIEDZIBIE FIRMY W WIELICZCE, BIUROWIEC GROTTGERA 30.

Stanowisko : Junior PHP developer

Opis stanowiska:

  • konfiguracja i obsługa platformy BaseLinker,

  • rozwijanie platformy eCommerce

  • diagnostyka i terminowe rozwiązywanie zgłaszanych problemów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP , bazy danych My SQL, HTML, Javascript

  • znajomość platformy Prestashop i Woocommerce

  • dobra znajomość programu BaseLinker oraz jego konfiguracji z integracjami dostępnymi w programie i ich przygotowanie do pracy od podstaw,

  • kreatywność i odpowiedzialność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektach z obszaru e-commerce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace – elastyczne godziny pracy

  • Spokój psychiczny i dobre warunki pracy dla osób z kompetencjami chcącymi rozwijać się w naszej firmie

  • Wynagrodzenie 6 000-8 000 brutto

  • Przyjemną atmosferę w pracy w zgranym i kreatywnym zespole

  • Pakiet benefitów, w tym PZU Zdrowie i kartę Multisport. NANOBAUER Sp. z o.o. www.nano24.pl

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 917359793