2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Jabłonna
Dodane 10 maja 2024

K/M Project Manager - Koordynator robót elektrycznych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Evolucja Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską, która skupia się w szczególności na obszarze elektromobilności i stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce producentów stacji ładowania marek Autel i EVbee. Naszymi wartościami są: jakość, innowacyjność i odpowiedzialność. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

K/M KOORDYNATOR DZIAŁU REALIZACJI

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie pracy partnerskich ekip instalacyjnych

• Rejestracja i obsługa zgłoszeń Klientów

• Obsługa telefoniczna i mailowa Klientów oraz Partnerów biznesowych

• Sporządzanie ofert dotyczących produktów i usług

• Wysyłanie zapytań oraz kompletowanie ofert od podwykonawców

• Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, umów, raportów oraz informowanie Klienta o postępach działań

• Monitorowanie i dbanie o terminowość procesów wdrożenia.

• Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz bycie w stałym kontakcie z Podwykonawcami i Klientami.

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac zespołów montażowych/ serwisowych i zarządzaniu zespołem

• Doświadczenie w Obsłudze Klienta

• Wysoka kultura osobista

• Doskonała organizacja pracy oraz planowania zadań

• Podstawowa znajomość zagadnień z branży budowlanej i/lub energetycznej i/lub elektromobilności;

• Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu

• Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych

• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację

• Prawo jazdy kat. B

• Obsługa komputera

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 917424947